Han Works, een nieuw uitzendbureau in Logistiek en Transport!

Dailyflex breidt zijn diensten uit en is daarom gestart met een nieuw uitzendbureau. Vanaf heden is Han.Works aan de slag! Een bureau voor flexwerk en payrolling in de Logistiek en Transport. Check voor meer informatie www.han.works
Han.works is op zoek naar (vrachtwagen)chauffeurs die via Han Works aan de slag willen bij onze relaties.
Dat gaat niet vanzelf. dus we starten daarom een campagne: Vrachtwagen chauffeur? HAN zoekt vrienden! Je kunt dus binnenkort op de weg auto's met deze slogan tegenkomen. Nog geen vriend van Han? Bel dan snel of schrijf je in de website www.han.worksWil je meer weten over ons?

Lees dan verder over ons team...

Ons team!

Belangrijke downloads

Handig en belangrijk...

Downloads

Dailyflex Jupiter 128
Postbus 42
2675 ZG Honselersdijk

Bel ons


T 0174 29 40 41
E info@han.works
Kvk 27262927

Mail ons